Najczytelniejsze zdjęcie obudowy iPhone'a 7. Chyba już nic nas nie zaskoczy

Najczytelniejsze zdjęcie obudowy iPhone’a 7. Chyba już nic nas nie zaskoczy

Published by in iPhone on Lipiec 11th, 2016
iPhone7

Koncepcja iPhone’a 7 Martin Hayek

Jedno z najbardziej wyraźnych ujęć obudowy nadchodzącego iPhone’a 7 zostało dziś rano opublikowane na francuskiej stronie Nowhereelse.fr.

Chociaż zdjęcie nie mówi nam nic więcej poza tym co powszechnie się już wcześniej mówiło, to potwierdza niektóre szczegóły budowy urządzenia jakie oczekuje się od poprzednich przecieków.

iPhone-7

Wygląd tylnej obudowy telefonu jest zgodny z wcześniejszymi, bardziej szkicowymi zdjęciami przedstawiającymi podobną konstrukcję do iPhone’a 6S, przeniesione i nieco zmieniony układ anteno i większe wcięcie na aparat.

Choć po zdjęciu nie jest jasne jak wygląda sytuacja otworów w dolnej części urządzenia, to powszechnie oczekuje się, że Apple pozbędzie się gniazda słuchawkowego, ewentualnie zastępując je drugą kratką głośników do dźwięku stereo. Złącze Lightning ma stać się zarówno portem wyjścia audio, złączem ładowania i podłączenia akcesoriów.

Powszechnie oczekuje się, że Apple zaprezentuje iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus we wrześniu. Oprócz wyżej wymienionych funkcji, oczekuje się, że smartfony są nieco cieńsze z szybszymi procesorami A10 firmy Apple, 32GB pamięci bazowej, poprawioną wodoodpornością i szybszym LTE i Wi-Fi. 3GB RAM i tylna kamera z podwójnym obiektywem mają być włączone jedynie do modelu 5,5-calowego.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...