Napęd Fusion teraz dostępny jako opcja dla podstawowej konfiguracji 21,5-calowego komputera iMac

Napęd Fusion teraz dostępny jako opcja dla podstawowej konfiguracji 21,5-calowego komputera iMac

Published by in Mac on Styczeń 6th, 2013

dysk Fusion

Jak zauważył serwis MacGeneration, Apple udostępnił w swoim sklepie internetowym konfigurację pozwalającą na zakup dysku 1TB Fusion wraz z podstawowym 21,5-calowym komputerem iMac.

Napęd Fusion to dodawana na zamówienie opcja dla komputerów iMac i Mac mini, która łączy pamięć SSD i tradycyjny dysk twardy w jeden wolumen logiczny.

Dysk Fusion Drive to połączenie superszybkiej pamięci masowej flash o pojemności 128 GB oraz tradycyjnego dysku twardego. Zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanych plików poprzez automatyczne i dynamiczne przenoszenie ich do pamięci masowej flash. Dzięki dyskowi Fusion Drive w komputerze iMac czas uruchamiania systemu jest nawet 1,7 raza krótszy, a kopiowanie plików i importowanie zdjęć odbywa się nawet do 3,5 raza szybciej.* W miarę jak system poznaje Twój sposób pracy, dysk Fusion Drive zwiększa Twoją satysfakcję z korzystania z komputera Mac. Wciąż jednak możesz przechowywać swoje multimedia cyfrowe na tradycyjnym, pojemnym dysku twardym.

Dysk 1TB Fusion to opcjonalny dodatek za 1150 zł, który był wcześniej oferowany tylko w wyższym modelu 21,5-calowego komputera  iMac, wyższych modelach Mac min i 27-calowym komputerach iMac.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...