Naucz się wiązać półwindsor lub muszkę z nową aplikacją na Maca

Naucz się wiązać półwindsor lub muszkę z nową aplikacją na Maca

Każdy mężczyzna staje w pewnym momencie przed faktem zawiązania krawata. No i wtedy zaczyna się problem. Są tacy, którzy robią to bez namysłu, ale dla niektórych to droga przez mękę. Właśnie tym drugim wychodzi na przeciw nowa aplikacja na Maca – TieSight.

TieSight korzysta z kamery wbudowanej w komputer aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez kolejne etapy wiązania krawata. Z programem zobaczysz bezpośrednio na ekranie swoje odbicie, i podpowiedzi jak zawiązać idealny węzeł krawata. Wszystko co musisz zrobić, to usiąść sobie w odpowiedniej pozycji i postępować zgodnie z instrukcją, którą da Ci TieSight.

Program posiada instrukcję dla dziesięciu najpopularniejszych węzłów. Dla każdego typu węzła pokazuje sekwencję krok po kroku, jaką trzeba naśladować. Istnieją trzy różne sposoby, aby kontrolować, w jaki sposób przejść do kolejnych kroków:

  • Sterowanie głosowe, aby mieć wolne ręce podczas wiązania węzła. Jeśli jesteś gotowy do kolejnego kroku, mówisz zdefiniwane słowo (np. głośny wyraz, kaszlnięcie lub gwizdek) i TieSight przechodzi dalej.
  • sterowanie czasowe – TieSight użyje odliczania dla każdego kroku. Można skonfigurować długość odliczania w zależności od umiejętności
  • sterowanie ręczne, jeśli chcesz używać gładzika, myszy lub klawiszy strzałek do sterowania sekwencją kroków

Program jest dostępny w MacApp Store za 0,79 euro. Polecamy.

Tagi:


© 2018 AppleWorld