Nawet nie pokazując się na targach, iPad Air zostaje uznany za najlepszy tablet na Mobile World Congress

Nawet nie pokazując się na targach, iPad Air zostaje uznany za najlepszy tablet na Mobile World Congress

Published by in iPad on Luty 26th, 2014

iPad Air

Pomimo faktu, że w tym roku, jak co roku firma Apple nie pojawiła się na targach Mobile World Congress w Barcelonie, iPadowi Air udało się wygrać nagrodę Best Mobile Tablet 2014.

Według sędziów, “iPad Air łączy wiodącą w swojej klasie wydajność z atrakcyjną i smukłą ramką, a jego ekosystem posiada niekwestionowaną przewagę w wielu zoptymalizowanych aplikacjach.”

Dodatkowo powiedzieli także:

Precyzyjnie zaprojektowany, aby ważyć zaledwie jeden funt, iPad Air jest 20 procent cieńszy i 28 procent lżejszy od czwartej generacji iPada, a węższe o 43 procent ramki powodują, że iPad Air jest znacznie cieńszy. Wyświetlacz Retina iPada Air sprawia, że strony internetowe, teksty, zdjęcia i filmy wyglądają niezwykle ostro i realistycznie, a nowy, energooszczędny procesor A7 pozwala na zmniejszenie baterii, co pomaga zmniejszyć całkowitą objętość o 24 procent od poprzedniej generacji przy jednoczesnym podwojeniu wydajności i utrzymaniu 10-godzinnej pracy na baterii.

Trzecia generacja iPada z wyświetlaczem Retina wcześniej zdobyła nagrodę dla najlepszego tabletu w 2012 roku, ale straciła go w ubiegłym roku na rzecz Google Nexus 7. Innymi słowy, to kolejny raz kiedy Apple zdobywa nagrodę dla najlepszego tabletu, nawet nie pokazując się na targach. To jest osiągnięcie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2019 AppleWorld