Nazwa "iPhone 4S" znaleziona w najnowszej wersji iTunes Beta

Nazwa “iPhone 4S” znaleziona w najnowszej wersji iTunes Beta

Serwis 9to5mac zauważył, że Apple dodał nazwę “iPhone 4S” do pliku w ostatniej wersji beta iTunes wydanej w piątek. Jak widać na zamieszczonym zrzucie ekranu, pojawiły się dwa wpisy “iPhone 4S” z linkami do tego samego obrazu używanego przez iTunes dla obecnych modeli iPhone 4 w wersji CDMA. Chociaż iPhone 4 ma oddzielne numery kolorów (czarny/biały) i rozdzielone technologie (GSM/CDMA), model “4S” w iTunes 10.5 beta 9 jest zróżnicowany tylko w zależności od koloru.

Spekulacje wokół nowej generacji iPhone’a początkowo opisywały “iPhone 4S” jako model tańszy z ulepszoną specyfikacją w stosunku do iPhone’a 4, chociaż ostatnie plotki sugerują, że “iPhone 5” może okazać się właśnie 4S, co jest sprzeczne z informacją o dwóch różnych modelach, gdzie jeden miał być “całkowicie przeprojektowany”.

Nazwa iPhone 4S niedawno pojawiła się na opakowaniach do etui, a także w wewnętrznym systemie zapasów Apple z nazwa kodową N94. Zdjęcie modelu CDMA powiązne z modelem 4S w wersji beta iTunes może być zastępcze, ale już wcześniej informowano, że nowy iPhone może obsługiwać dwie technologie CDMA-GSM.

 

Tagi:


© 2018 AppleWorld