Niesamowita folia ochronna na ekran iPhone'a absorbująca uderzenia

Niesamowita folia ochronna na ekran iPhone’a absorbująca uderzenia

Pewnie nie raz upadł Wam iPhone na twardą powierzchnię. Oczywiście nikomu tego nie życzymy, ale niestety często kończy się to rozbitym wyświetlaczem. To z kolei najczęściej jest związane z kosztowną naprawą. W Polsce jak na razie nie możemy dokupić sobie usługi Apple Care dla iPhone’a czy iPada, która w jakimś stopniu ubezpieczała by nasze urządzenia od przykrych wypadków.

Lecz może i na to jest rozwiązanie, bo właśnie wpadła nam w ręce informacja o nowej folii ochronnej na wyświetlacze, która może wchłonąć duże ilości obrażeń pozostawiając ekran urządzenia nie naruszonym.

Obejrzyjcie krótki filmik demonstrujący jej właściwości, w którym ekran iPhone’a przetrwa uderzenie młotkiem:

Robi wrażenie, prawda? Nigdy nie rozbijałem migdałów na swoim iPhone’ie, ale dobrze wiedzieć, że teraz można używać iPada jako deski do krojenia. Sekretem ultra-ochronnych folii ekranowych firmy Buff Lab jest to, że składają się one z czterech warstw, które ograniczają skutki uderzenia, pochłaniając go, a następnie rozpraszając wstrząs po całej powierzchni urządzenia tak, że nie jest ono skoncentrowane w jednym małym miejscu na ekranie. Buff Labs nie sprzedaje swoich folii bezpośrednio przez swoją stronę, ale można je znaleźć w wybranych sklepach online oraz na eBayu w cenie od 20 dolarów do 30 dolarów za sztukę.© 2018 AppleWorld