Nowa reklama iPhone'a 8 Plus prezentująca tryb portretowy

Nowa reklama iPhone’a 8 Plus prezentująca tryb portretowy

Firma Apple wypuściła nową reklamę prezentującą funkcję Oświetlenia Portretowego w telefonie iPhone 8 Plus, która umożliwia użytkownikom tworzenie studyjnych efektów świetlnych podczas wykonywania zdjęć w trybie portretowym.

W reklamie zatytułowanej “Portraits of Her”, udział bierze Shannon Wise z grupy The Shacks przechodząca się po mieście śpiewając singiel “This Strange Effect” z 2016 roku. W tym samym czasie widzimy różną gamę  efektów, którym jest poddawana przy użyciu telefonu takich jak naturalne światło, światło studyjne, światło konturowe i światło sceniczne.

Krótka reklama kończy się pokazaniem właściciela telefonu iPhone 8 Plus, pokazującym Wise wykonane zdjęcie portretowe, przed wybraniem swojego ulubionego zdjęcia.

Funkcja Oświetlenia Portretowego w telefonie iPhone 8 Plus i iPhone X używa zaawansowanych algorytmów do obliczania, w jaki sposób twarz oddziałuje na światło otoczenia. Opracowując nową funkcję aparatu, firma Apple współpracowała z profesjonalnymi studiami fotografii portretowej, a także znanymi malarzami, aby zobaczyć, jak oświetlenie zostało wykorzystane w sztukach wizualnych w całej historii.© 2018 AppleWorld