Nowa strona firmy Apple pozwala użytkownikom stworzyć własny, prosty film na Dzień Matki

Nowa strona firmy Apple pozwala użytkownikom stworzyć własny, prosty film na Dzień Matki

Published by in Pozostałe on Maj 7th, 2016

dzień matki Apple

Kontynuując przygotowania do zbliżającego się Dnia Matki, Apple stworzył specjalną stronę internetową, która umożliwia użytkownikom stworzenie własnego okolicznościowego filmu na Dzień Matki z wykorzystaniem przesłanego zdjęcia.

Prosta strona, rozpoczyna się linkiem służącym do przesłania wybranej fotografii. Zdjęcie zostanie wstawione do przygotowanej przez Apple wersji klipu na Dzień Matki, a sam filmik może być przesyłany bezpośrednio do serwisu Facebook.

applesite

Pod względem treści, wideo jest identyczne jak z reklamy Apple związanej z Dniem Matki pokazując zdjęcia matek z iPhone’ów użytkowników na całym świecie, a dodatkowo fotografię przesłaną przez użytkownika. Niestety jedynym minusem dla nas jest fakt braku języka polskiego. W samym tworzeniu filmu nie ma to najmniejszego znaczenia jednak już dla samej mamy…no cóż..

Witryna, która jest nową strategią marketingu Apple, mogła zostać stworzona przez partnera reklamowego firmy Apple, a dokładnie Media Arts Lab, ponieważ to pracownik tej firmy po raz pierwszy poinformował o tym na Twiterze. Narzędzie pojawia się tuż przed Dniem Matki, który w Stanach Zjednoczonych obchodzi się 8 maja.© 2018 AppleWorld