Nowe komputery Mac, aktualizacja oprogramowania iOS i OS X – tego możemy oczekiwać na WWDC

Nowe komputery Mac, aktualizacja oprogramowania iOS i OS X – tego możemy oczekiwać na WWDC

Published by in iPad, iPhone on Maj 29th, 2013

wwdc_2013

Po wystąpieniu Tima Cooka podczas D11 ostatniej nocy, szanowany dziennikarz Apple Jim Dalrymple opublikował swoje oczekiwania co do keynote’u Apple WWDC w przyszłym miesiącu.

Nie jest jasne, czy Dalrymple, który znany jest z doskonałych kontaktów z Apple, dowiedział się tych szczegółów od spółki czy jest to tylko podsumowanie tego, czego on oczekuje przed WWDC.

Dalrymple pisze, że nie spodziewa się nowych modeli iPhone’a ani iPada, w dużej mierze dlatego, że urządzenia te to flagowe produkty, które mają własne, oddzielne premiery na prezentacjach medialnych. Zamiast tego, uważa, że komputery Mac nie posiadają swoich własnych imprez i zapowiedź aktualizacji Maców dobrze pasuje na WWDC.

Komputery Mac są nadal ważną częścią tego co robi Apple, ale nie wiem, czy Apple organizowałby specjalne wydarzenie dla produktu Mac. Jeśli tak, to musi być to dość spektakularny produkt.

Dla mnie, produkty Mac dobrze pasują na keynote Tima Cooka podczas WWDC. To wszystko, czego naprawdę oczekuję od firmy Apple jeśli chodzi o prezentację sprzętu na konferencji.

Wreszcie Dalrymple oczekuje, że Apple pokaże nowe wersje dwóch systemów operacyjnych, zarówno iOS jak i OS, które Tim Cook potwierdził wczoraj na D11. Liczne wcześniejsze raporty twierdziły, że wiele elementów interfejsu użytkownika systemu iOS zostanie zmodernizowanych przez Jony Ive, uzyskując “płaski” wygląd.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld