Nowe numery słuchawek AirPods pojawiają się w bazie danych Bluetooth sugerując ich nadchodzące wydanie

Nowe numery słuchawek AirPods pojawiają się w bazie danych Bluetooth sugerując ich nadchodzące wydanie

1 listopada 2018 roku do regulacyjnej bazy danych Bluetooth Special Interest zostały dodane nowe słuchawki AirPods, co sugeruje, że odświeżona wersja akcesorium może pojawić się w najbliższej przyszłości.

Wpis dotyczący AirPods, zauważony przez MySmartPrice, zawiera numery modeli A2031 i A2032, które wydają się odpowiadać lewej i prawej słuchawce AirPods, które zakończyły proces kwalifikacji Bluetooth.

Numer wersji sprzętu Apple jest wymieniony jako REV 1.1, a obecny numer oryginalnych AirPods to REV1.0. Nowe urządzenia AirPods łączą się z iPhonem, iPadem lub komputerem Mac z interfejsem Bluetooth 5.0, zgodnie z podanymi szczegółami, ale niewiele więcej o nich można znaleźć na liście.

Plotki sugerowały, że Apple pracuje nad urządzeniem AirPods drugiej generacji z ulepszonym chipem bezprzewodowym, który obsługuje funkcję “hej Siri” bez użycia rąk. AirPods z obsługą “hej Siri” zostały pokazane na filmie otwierającym wrześniową konferencję Apple, ale ulepszone modele AirPods nie pojawiły się ani na wrześniowej, ani październikowej prezentacji.

Spodziewamy się również nowego bezprzewodowego etui do ładowania AirPods za pomocą AirPower, ale etui ładujące nie jest wymienione w bazie danych Bluetooth, więc nie wiadomo, czy zaktualizowana wersja będzie towarzyszyć poprawionej wersji AirPods.

Jeśli nowe urządzenia AirPods faktycznie pojawią się z nowym etui ładującym, które obsługuje ładowanie bezprzewodowe, to może to oznaczać również, że Apple planuje wypuścić w końcu matę ładującą AirPower. AirPower został zaprezentowany po raz pierwszy we wrześniu 2017 roku i ma za zadanie jednocześnie ładować iPhone’a, Apple Watch i AirPods.

Tagi:


© 2019 AppleWorld