Nowe wizualizacje iPhone'a 6 z zakrzywionym ekranem

Nowe wizualizacje iPhone’a 6 z zakrzywionym ekranem

iPhone 6-ecran-bordures-02

W nawiązaniu do sprawozdania Mac Otakara twierdzącego, że iPhone 6 będzie posiadał zakrzywiony wyświetlacz ze szkła oraz całą, tylną powłokę z aluminium francuska strona Nowhereelse.fr i projektant Martin Hajek nawiązali współpracę do zaprezentowania kolejnych wizualizacji takiego urządzenia w oparciu o najnowsze informacje.

iPhone 6-ecran-bordures-00

Wizualizacje pokazują iPhone’a 6, który posiada zaokrąglone narożniki, połączone ze szkłem wyświetlacza, który owija się nieco wokół przodu urządzenia. Podobnie do poprzednich wizualizacji, obrazy pokazują przeniesiony przycisk zasilania z górnej części na prawą stronę, oraz z prostokątnymi przyciskami głośności. Na spodzie urządzenia pokazano gniazdo słuchawkowe, port Lightning oraz głośnik.

iPhone 6-ecran-bordures-03

iPhone 6-ecran-bordures-08

W tym momencie wiele doniesień wskazuje, że iPhone 6 będzie miał lekko zaokrąglone krawędzie, co byłoby odejściem od prostych krawędzi widocznych w iPhone’ie 4 i 5s. Jednak tylko Bloomberg zauważył w grudniu ubiegłego roku, że urządzenie będzie mieć wyświetlacz z zakrzywionego szkła w raporcie stwierdzającym, że Apple wypuści dwa zakrzywione iPhone’y z dużymi ekranami.

Jak Wam się podoba taka wizja?

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld