Nowe zdjęcia panelu przedniego iPada 3 pokazują przycisk Home

Nowe zdjęcia panelu przedniego iPada 3 pokazują przycisk Home

Published by in iPad on Marzec 1st, 2012

Kiedy Apple rozesłał swoje zaproszenia prasowe na konferencję inaugurującą iPada 3 w przyszłym tygodniu, wiele stron (w tym nasza) informowało, że nadchodzące urządzenie nie będzie posiadać przycisku Home. Takie wnioski wyciągnięto z tego, że zdjęcie na zaproszeniu nie pokazywało przycisku Home na sfotografowanym iPadzie.

Jednak nowe zdjęcia części, które wyciekły pokazują, że nadchodzący tablet Apple w rzeczywistości będzie posiadał przycisk Home. Wszyscy mogą teraz spać spokojnie.

Serwis Repair Labs informuje:

Na zdjęciu powyżej widać panel przedni iPada 3. Ta część kontroluje funkcje dotykowe urządzenia, jak również zawiera przednią szybę. Jak widać z naszych zdjęć, niewiele się zmieniło w wyglądzie iPada. Możemy potwierdzić, że iPad 3 będzie wyglądał praktycznie jak iPad 2, tylko będzie ok 1mm grubszy. Zdjęcie powyżej dowodzi również, że będziemy mieli przycisk Home w nowym urządzeniu, w przeciwieństwie do niektórych doniesień, które pojawiły się wcześniej. Możemy również zobaczyć, że Apple planuje wprowadzić zarówno czarne jak i białe modele iPada 3, co nie jest zaskakujące.

Połączenie panelu wskazuje, że iPad 3 będzie miał nowy układ płyty głównej. Wcześniejsze przecieki pokazują część wskazującą na również inny układ płyty głównej oraz złącze LCD na wyświetlacz Retina.

Tagi:


© 2018 AppleWorld