Nowy, 4-calowy iPhone ma podobno posiadać chip A8, Bluetooth 4.1 i więcej

Nowy, 4-calowy iPhone ma podobno posiadać chip A8, Bluetooth 4.1 i więcej

iphone_5s_5c

Apple posiada już drugą wersję iPhone’a 5S z chipem A8 gotowego do produkcji, wynika ze źródeł Mac Otakara.

Wiarygodne źródła powiedziały nam, że Apple przygotowuje “iPhone 5S Mark II”, którego specyfikacja zmieni się na procesor A8, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, kamera FaceTime HD zmieni się na wyższą jakość z przysłoną f/2.2 w taka jak w iPodzie Touch szóstej generacji. Ma on być ulepszoną wersją “iPhone’a 5S”, który posiadał chip A7.

Źródła witryny powiedziały, że urządzenie jest gotowe do produkcji, a jego sprzedaż może ruszyć w dowolnym czasie.

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, również oczekuje nowego, 4-calowego iPhone’a, który jak uważa może być zmodernizowaną wersją iPhone’a 5S. Miałby się on pojawić w pierwszej połowie 2016 roku, a data premiery potwierdzona jest przez inne ostatnie plotki.

Kuo wcześniej twierdził, że następny 4-calowy iPhone może posiadać procesor A9 w celu płynniejszego działania iOS 9 i iOS 10, ale jego przepowiednie wydają się być bardziej domysłami, a nie informacjami z łańcucha dostaw firmy Apple.

Biorąc pod uwagę, porządny bilans Mac Otakara związany z plotkami dotyczącymi Apple, biorąc pod uwagę chęć rozróżnienia nowego, 4-calowego iPhone’a od swojego flagowego iPhone’a 6S, jest prawdopodobne, że tak zwany “iPhone 6C” może być zasilany przez układ A8. Apple podobno wstrzyma się także z wprowadzeniem 3D Touch w modelu 4-calowym w celu zachęcenia do zakupu iPhone’a 6S iPhone’a 6S Plus.© 2019 AppleWorld