Nowy, interaktywny odcinek "Black Mirror: Bandersnatch" Netflixa nie działa na Apple TV

Nowy, interaktywny odcinek “Black Mirror: Bandersnatch” Netflixa nie działa na Apple TV

Najnowszy odcinek popularnego serialu “Black Mirror”( pol. Czarne lustro) jest już dostępny na Netflixie, ale użytkownicy Apple TV nie będą mogli go obejrzeć. 

“Bandersnatch” to pierwszy interaktywny odcinek serialu z własnym stylem przygody, w którym to widz w kluczowych momentach podejmuje decyzje o tym, jak rozwija się dalej historia. Jak się okazuje, funkcja interaktywna nie działa na Apple TV, Chromcascie, aplikacji Windows lub przeglądarkach korzystających z Silverlight.

Zgodnie z dokumentem pomocy technicznej Netflix jego interaktywna zawartość ogranicza się do telewizorów Smart TV, odtwarzaczy multimediów strumieniowych, konsol do gier, urządzeń z systemem iOS i urządzeń z Androidem, które korzystają z najnowszej wersji aplikacji Netflix.

Posiadacze urządzeń Apple, będą mogli wykorzystać iPhone’a, iPada lub przeglądarki internetowej, aby obejrzeć “Bandersnatch” w pełnym wymiarze wrażeń. Jeśli spróbujecie oglądać go na Apple TV, zobaczycie komunikat, że treści interaktywne nie mogą być wyświetlane, a Netflix zaleca obejrzenie go na innym urządzeniu.

“Black Mirror: Bandersnatch” jest dostępny w serwisie Netflix od piątku. Fakt, że oglądacie odcinek na kompatybilnym urządzeniu potwierdzi pojawianie się w rogu ekranu czerwonej plakietki.© 2019 AppleWorld