Nowy kolor Apple "gwiezdna szarość" pokazana na iPodzie Nano

Nowy kolor Apple “gwiezdna szarość” pokazana na iPodzie Nano

iPod nano_gwiezdna szarość

Równolegle z prezentacją nowych iPhone’ow na początku tego tygodnia, Apple po cichu wprowadził nową wersję kolorystyczną “gwiezdna szarość” dla swojego odtwarzacza iPod touch, iPod nano i iPod shuffle, zastępując czarne modele tych urządzeń właśnie tym nowym kolorem.

Australijczyk Ben Pasternak, opublikował krótki film przedstawiający pierwsze spojrzenie na nową opcję kolorystyczną iPoda nano. Film pokazuje przód i tył urządzenia, z anodowanym kolorem urządzenia znajdującego wyglądający wizualnie na “lżejszy” od wypartej wersji czarnej. Anodowane, matowe wykończenie pomaga zminimalizować odciski palców, które mogą być bardzo widoczne na powierzchniach błyszczących w niektórych innych produktach firmy Apple.

Wcześniej w tym tygodniu, Apple ogłosił nowego iPhone’a 5s, który również będzie sprzedawany w kolorze “gwiezdnej szarości” zamiast dotychczasowego czarnego w jakim oferowany był iPhone 5. Wszystkie modele iPodów w nowej opcji kolorystycznej są obecnie już dostępne, natomiast na oficjalną datę sprzedaży iPhone’a 5s w Polsce będziemy musieli jeszcze poczekać.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld