Nowy uchwyt samochodowy LUXA2 Vent Clip w dobrej cenie

Nowy uchwyt samochodowy LUXA2 Vent Clip w dobrej cenie

p3

Vent Clip to nowy uchwyt samochodowy w ofercie renomowanego producenta akcesoriów do urządzeń mobilnych LUXA2. Urządzenie charakteryzuje się innowacyjnym sposobem montażu wewnątrz samochodu. Klasyczne uchwyty mocowane są zazwyczaj do przednich szyb lub kokpitu  za pomocą elastycznej przyssawki, przez co w niektórych przypadkach może to powodować ograniczenie pola widzenia kierowcy. Natomiast Vent Clip montowany jest do otworów kratki wentylacyjnej. Dla większej stabilności producent wyposażył uchwyt w dodatkowy mechanizm stabilizujący.

O dużej uniwersalności Vent Clipa świadczy to, że nie ma znaczenia czy przegrody kratki wentylacyjnej są ułożone pionowo czy poziomo, ponieważ element wsuwany do otworu jest obracany i można go dostosować do własnych preferencji. Przed przypadkowym wysunięciem się uchwytu chroni mechanizm sprężynowy dociskający urządzenie do kratki.

p1

p2

Vent Clip dedykowany jest do  urządzeń mobilnych o przekątnej ekranu od 3,5” do 6” więc bez problemu będzie pasował zarówno do najnowszych modeli iPhone’6 i 6 Plus jak i do starszych modeli jak 5, 5S a nawet 4 i 4S.  Ruchoma głowica uchwytu umożliwia obracanie smartfona o 360°, a antypoślizgowe elementy chronią urządzenie przed wysunięciem się z Vent Clipu.

Sugerowana cena detaliczna uchwytu to zaledwie 59 złotych.© 2018 AppleWorld