Numery części ujawniają plany Apple na 24 różne modele "iPada Mini"

Numery części ujawniają plany Apple na 24 różne modele “iPada Mini”

 

Serwis AppleInsider opublikował listę 24 numery różnych modeli powiązanych z planowanym “iPadem Mini” , który ma zostać wprowadzony na wydarzeniu medialnym w następny wtorek.

Według listy, iPad będzie dostępny w czterech wariantach podstawowych, które prawdopodobnie odpowiadają różnym pojemnościom: P101, P103, P105 i P107. Zestaw czterech wariantów sugeruje, że Apple może wypuścić iPada Mini z pojemności od 8 GB do 64 GB.

Każdy z tych czterech wariantów jest dostępny w trzech różnych opcjach opisanych “GOOD”, “BETTER” i “BEST”, które uznaje się za warianty związane z opcjami łączności. Może to oznaczać, że Apple uruchomi zarówno opcję Wi-Fi jak i obsługujące sieci komórkowe, lecz trzecia wersja wskazuje, że może być osobna wersja obsługująca sieć komórkową 3G i osobna dla LTE 4G. Alternatywnie, mogą być po prostu dwie różne wersje obsługujące LTE w celu wspierania różnych operatorów dostępnych na całym świecie, choć nie jest jasne, dlaczego jeden taki model byłby oznaczony jako “lepszy”, a drugi “najlepszy”.

Serwis 9to5Mac ma swoją teorię na temat tych numerów uważając, że niektóre z nich odnoszą się do zmodyfikowanej wersji  pełnowymiarowego iPada ze złączem Lightning. W ich scenariuszu, 12 nowych numerów modeli reprezentuje iPada Mini w trzech pojemnościach, dwóch kolorach oraz dwóch wariantach (z łącznością Wi-Fi i komórkową). Pozostałe 12 numerów stanowiłyby odświeżone pełnowymiarowe iPady z podobnymi matrycami i podobnych konfiguracjach. W Stanach Zjednoczonych, gdzie Apple sprzedaje zarówno wersje GSM i CDMA, pełna matryca produkt może zawierać 36 różnych iPadów: 18 iPadów mini i 18 pełnowymiarowych modeli iPadów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld