Oficjalna aplikacja mobilna Euro 2012 już dostępna

Oficjalna aplikacja mobilna Euro 2012 już dostępna

Komórkowa sieć Orange oraz piłkarska organizacja UEFA uruchomiły oficjalną aplikację mobilną UEFA Euro 2012, która dostępna jest na ośmiu platformach mobilnych (m.in. iOS) i w 11 językach, także po polsku.

Bezpłatna aplikacja mobilna “UEFA Euro 2012” będzie źródłem informacji na temat tego najważniejszego turnieju piłkarskiego w Europie. Jest dostępna na ośmiu platformach, w tym na iOS, Androidzie, Windows Phone, Blackberry, Java. Za jej pośrednictwem kibice będą otrzymywać aktualności dotyczące turnieju i uczestniczących w nim drużyn, sprawozdania z meczów na żywo, a także wideo wywiady z piłkarzami. Dodatkowo będą mogli uzyskać płatny dostęp do najważniejszych fragmentów meczów, statystyk i spersonalizowanych powiadomień.  Po raz pierwszy w historii rozgrywek kibice będą mogli również dzielić się z bliskimi i znajomymi wiadomościami związanymi z turniejem  w serwisach Facebook i Twitter.

Aplikacja jest już dostępna (od 12 kwietnia 2012 roku) w największych sklepach z aplikacjami w Hiszpanii, Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Rumunii, Austrii, Luksemburgu, Szwajcarii, Armenii i Mołdawii. Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju Orange udostępni jej aktualizację z zaawansowanymi funkcjami takimi jak wyszukiwarka miejsc i znajomych, zestaw kibica oraz odpłatne skróty telewizyjne meczów.

Aplikacja będzie zawierać także mobilny zestaw kibica z funkcją  “Photo Fun”.  Umożliwi ona m.in. wirtualne pomalowanie swojej twarzy na zdjęciu i podzielenie się nim ze znajomymi. Z kolei geolokalizacja i mapy z funkcjami rozszerzonej rzeczywistości pomogą w łatwym odnalezieniu swoich znajomych i najlepszych miejsc do oglądania meczów UEFA Euro 2012 — w domu, czy za granicą.

Kibice odwiedzający Polskę i Ukrainę mogą ponadto korzystać z informacji turystycznych dotyczących odwiedzanych miast, stadionów, podróży oraz oficjalnych stref kibica UEFA w Polsce, w których każdy może odwiedzić także specjalne strefy Orange i naładować swój telefon, zagrać w interaktywne gry czy po prostu spotkać się ze znajomymi.

Wszystkich kibiców zachęcamy do pobrania tutaj.© 2018 AppleWorld