Opakowanie iPhone'a 6 i jego prezentacja w salonach sprzedaży ukazana w najnowszej koncepcji

Opakowanie iPhone’a 6 i jego prezentacja w salonach sprzedaży ukazana w najnowszej koncepcji

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_1

Po zaprezentowaniu nam najbardziej realnej koncepcji iPhone’a 6 w zeszłym tygodniu, Martin Hajek znów wkracza do akcji. Tym razem pokazuje nam, jak iPhone 6 może wyglądać w opakowaniu oraz jak będzie promowany w salonach sprzedaży. Całości dopełnia również para słuchawek “ibeats”, która również ukazuje się w tle.

Hajek opisuje opakowanie jako “podobne do iPhone’a 5C, ale cieńsze.” Opakowanie wygląda całkiem nieźle. Z tyłu wygląda prawie jak iPhone 3G, ale w rzeczywistości opakowanie nie będzie raczej tak cienkie ze względu na wielkość niektórych zasilaczy USB. Jest bardzo możliwe, że opakowanie iPhone’a 6 będzie bardziej zaokrąglone biorąc pod uwagę jego formę.

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_3

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_4

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_5

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_6

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_7

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_8

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_9

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_10

iPhone 6 koncepcja sklep Hajek_11

Inne wizualizacje pokazują, jak iPhone 6 mógłby wyglądać w sklepie Apple. W tym kontekście telefon wygląda bardzo ładnie. Wygląda to bardzo podobnie do sposobu w jaki prezentowane są obecne modele iPhone’a. Cała seria kończy się pokazaniem słuchawek “iBeats”, zaprojektowanych przez CURVED/labs. Więcej o nich możecie przeczytać tu.

Powiem szczerze, czym więcej widzę tych koncepcji iPhone’a 6 tym bardziej chciałbym zobaczyć go już na żywo.© 2018 AppleWorld