Opisy produktowe sugerują, że iPad Mini Retina może się pojawić od 21 listopada

Opisy produktowe sugerują, że iPad Mini Retina może się pojawić od 21 listopada

iPad mini Retina

Opis produktowy, który pokazał się przez moment na stronie Target.com zasugerował, że iPad Mini Retina może się pojawić w sprzedaży od 21 listopada czyli w czwartek przed amerykańskim Świętem Dziękczynienia. Dotychczas Apple nie dostarczył dokładnej daty premiery swojego iPada mini z wyświetlaczem Retina, informując jedynie o ogólnym planie wypuszczenia go w listopadzie.

Chociaż data 21 listopada wymieniona na stronie internetowej może być tylko prostym przypuszczeniem firmy, to jest ona logiczna na dzień wydania nowego tabletu, ponieważ przypada przed Świętem Dziękczynienia, a co ważniejsze, przed słynnym Black Friday, który jest w Stanach Zjednoczonych dniem zakupów.

target_retina_ipad_mini_nov21-660x510

Premiera iPada mini Retina w końcówce listopada daje Apple możliwość skupienia początkowo większej uwagi na iPadzie Air. Niejasne jest jednak, dlaczego Apple miałby zdecydować się na premierę w czwartek, a nie tradycyjnie w piątek.

Powszechnie mówi się, że początkowa ilość iPada mini Retina będzie bardzo mała, aż do początku 2014 roku. Ale choć zasoby iPada mini z Retiną będą niskie, Apple zapowiedział duże ilości iPadów Air, które prawdopodobnie rozwiążą część popytu na mniejsze tablety. IPad Air firmy Apple trafi do sprzedaży już dziś po północy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...