Otulfilcem - stylowe etui na urządzenia mobilne i nie tylko

Otulfilcem – stylowe etui na urządzenia mobilne i nie tylko [Recenzja]

otulfilcem1

Dzięki uprzejmości naszego rodzimego producenta – firmy Otulfilcem.pl – dostaliśmy do przetestowania dwa etui z ich szerokiej gamy produktowej akcesoriów ochronnych do urządzeń Apple (ale i nie tylko). W nasze ręce dostało się etui na iPhone 5 i iPada.

Jak czytamy na stronie firmowej ich produkty cechuje prostota, jakość i funkcjonalność. Wszystkie etui Otulfilcem to bardzo dobra ochrona, proste i nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz eleganckie i praktyczne rozwiązania. Etui wykonywane są ręcznie w pracowni w Świeradowie-Zdroju, wyłącznie z materiałów wyprodukowanych w Europie. Firma gwarantuje wysoką jakość materiałów, dbałość o szczegóły, solidność wykonania oraz wyjątkowość wszystkich produktów.

otulfilcem3

otulfilcem4

Otwierając przesyłkę etui od razu przypadło mi do gustu. Ładnie i efektownie zapakowane, niczym nie odstaje od akcesoriów zagranicznych producentów. Oczywiście taki styl może mieć swoich zwolenników i przeciwników. Mi akurat moda na filc zdecydowanie przypadła do gustu.

otulfilcem7

etui iPhone

Postanowiłem zabrać etui na iPhone’a na tygodniowy wyjazd narciarski. Stwierdziłem, że będzie to dla niego dobra próba. I faktycznie etui nie zawiodło. Telefon mieści się w nim idealnie. Jest dobrze dopasowany dzięki czemu telefon nie ma prawa się wysunąć. Oczywiście dzięki miękkiemu materiałowi nie ma mowy o jakimkolwiek zarysowaniu go przy wyjmowaniu i wkładaniu. Dość gruby materiał idealnie chroni urządzenie. Upadek iPhone’a w tym etui nie wyrządziłby mu prawdopodobnie żadnej szkody. Nie musiałem się jednak o tym przekonywać. Podczas śniegowych szaleństw telefon nie przemarzał przez co bateria nie rozładowywała się szybciej. Etui są w ciekawej, szarej barwie filcu z wyraźnymi czerwonymi wstawkami co bardzo ładnie się komponuje w całości.

Oprócz etui na iPhone’a firma Otulfilcem tworzy także etui na iPada i MacBook’a. Ich wzornictwo jest do siebie bardzo podobne, ale jeżeli ktoś chciałby wszystkie swoje urządzenia ubrać jednakowo to ma taką możliwość.

otulfilcem8

IMG_2094

Etui na iPada ma dodatkową kieszonkę na podręczne akcesoria. Można tak schować ładowarkę czy dodatkowe notatki lub długopis.

Jeśli nie znajdziecie w ofercie firmy odpowiedniego dla siebie etui, to po otrzymaniu informacji o marce i modelu twojego urządzenia, firma jest w stanie uszyć etui „na wymiar” bez żadnej dopłaty.

Pełną ofertę Otulfilcem możecie przejrzeć na ich stronie internetowej. Polecamy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld