Over prezentuje Overgram – bezpłatną wersję swojej aplikacji do dodawania tekstów do zdjęć

Over prezentuje Overgram – bezpłatną wersję swojej aplikacji do dodawania tekstów do zdjęć

Over to popularna aplikacja służąca do dodawania tekstów takich jak podpisy, cytaty, dowcipy, memy, lub wiersze do własnych zdjęć. Over jest teraz dostępny w darmowej wersji zwanej Overgram, z podobnymi, ale bardziej okrojonymi funkcjami.

Darmowa wersja zawiera 10 czcionek, które mogą być zmieniane i edytowane przed dodaniem ich do zdjęcia. Tekst może być zmieniany, wyrównywany i umieszczony na zdjęciu. Gdy zdjęcie jest zrobione, można zapisać go do rolki aparatu na iOS lub udostępnić na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub wysłać e-mailem. Program dodaje jednak mały znak wodny w lewym dolnym rogu, który można usunąć dokonując zakupu in-app za 0,89 Euro.

Overgram jest dostępny za darmo w App Store i działa na iPhone’ie i iPodzie touch. Jednak jeśli już macie zamiar wydać te 0,89 Euro w aplikacji to lepiej od razu zdecydować się na pełną wersję, która jest teraz przeceniona ze zwykłej ceny 1,79 Euro na 0,89 Euro. Wersja płatna zawiera dodatkowe funkcje w tym 225 czcionek, dostępne tła oraz więcej opcji dostosowywania tekstu, które nie są dostępne w wersji darmowej.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:,


© 2019 AppleWorld