Piękna koncepcja iOS 12 pokazuje wyświetlacz always-on, grupowy FaceTime, kompilacje ekranu blokady i więcej

Piękna koncepcja iOS 12 pokazuje wyświetlacz always-on, grupowy FaceTime, kompilacje ekranu blokady i więcej

Zapoznajcie się z tą ciekawą i zarazem piękną koncepcją iOS 12, która zawiera wiele nowych funkcji, w tym wyświetlacz always-on, grupowe rozmowy FaceTime, komplikacje związane z blokadą ekranu i wiele innych.

Koncepcja została stworzona przez Andrew Vege, a tryb nocny przez Maximosa Angelakisa.

Nowy ekran blokady zawiera dynamiczne tapety, komplikacje podobne do zegarka Apple Watch i pogrupowane powiadomienia. Okno informacji o głośności zostało uproszczone i przeniesione w lewy górny róg telefonu iPhone X i na środek w przypadku innych urządzeń.

Systemowy tryb ciemny i nowe tapety sprawiają, że system operacyjny jest świeży. Przypomnienia zostały przeprojektowane z nowym, płaskim wyglądem, a na klawiaturze dodano nowe emotikony.

Centrum Sterowania i App Switcher zostały połączone w jedno. Siri została zminimalizowana, a FaceTime zostało zaktualizowane 0 możliwość rozmowy wideo z maksymalnie czterema znajomymi.

Nowy tryb wyświetlacza always-on oferuje minimalistyczny wskaźnik w lewym górnym rogu, który pokazuje liczbę otrzymanych powiadomień. Czas znajduje się w prawym dolnym rogu i a przycisk do szybkiego uruchomienia latarki w lewym dolnym rogu.

Zobaczcie wideo poniżej i dajcie znać co o tym myślicie.© 2018 AppleWorld