Pierwsze dekoracje WWDC 2017 zaczynają pojawiać się na McEnery Convention Center

Pierwsze dekoracje WWDC 2017 zaczynają pojawiać się na McEnery Convention Center

Na zaledwie cztery dni przed rozpoczęciem Worldwide Developers Conference 2017, Apple rozpoczął dekorację McEnery Convention Center w San Jose, gdzie odbędzie się impreza.

Na zdjęciach udostępnionych na Twitterze Centrum Kongresowe zdobią banery, flagi i inne materiały reklamowe. Wygląd banerów firmy Apple wykorzystuje wzór identyczny jak na zaproszeniach prezentując widok z góry osób w kolorowych strojach. Grafika została stworzona przez artystę z Los Angeles Geoffa McFettridge’a.

Tegoroczne wydarzenie w San Jose to pierwsza konferencja Worldwide Developers Conference, która odbędzie się poza Centrum Moscone w San Francisco. Firma Apple spodziewa się, że będzie mogła obsłużyć około 5000 programistów, a setki inżynierów Apple będzie mogło odpowiedzieć na pytania i przeprowadzać sesje dotyczące rozwoju aplikacji.

Konferencja Worldwide Developers Conference rozpocznie się 5 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego kluczowym keynotem podczas którego firma Apple ma zamiar zaprezentować nowy iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4, tvOS 11 i kilka produktów, w tym nowe notebooki Mac, nowe iPady i być może głośnik Siri.

Tagi:


© 2018 AppleWorld