PillPack zapowiada inteligentną aplikację na iPhone'a i Apple Watch przypominającą o wzięciu leków

PillPack zapowiada inteligentną aplikację na iPhone’a i Apple Watch przypominającą o wzięciu leków

PillPack aplikacja

Amerykańska sieć aptek PillPack ogłosiła w czwartek wprowadzenie swojej własnej aplikacji dla iPhone’a i Apple Watch pod nazwą „PillPack Medication Reminders”. Dyrektor techniczny Elliot Cohen powiedział, że aplikacja została zaprojektowana, by przypominać “ludziom o wzięciu swoich leków, wykorzystując możliwości iPhone’a i Apple Watch i wpasować te przypomnienia jak najbardziej w ich styl życia, a nie tylko jako mechaniczne powiadomienie.”

PillPack oferuje już usługę wysyłkową, która realizując receptę pomaga pacjentom zarządzać ich lekami sortując i pakując je w jednorazowe opakowania po dacie i czasie, w którym powinny zostać wzięte. Nowa aplikacja ma być bezpłatna nawet dla osób, które nie są klientami PillPack.

Dyrektor generalny firmy TJ Parker powiedział, że ich nowym celem “jest dalsze upraszczanie i ponowna poprawa doświadczeń związanych z zarządzaniem lekami cyfrowo, dzięki czemu mogą onu pomóc ludziom z ich lekami … bez względu na liczbę, którą muszą przyjmować”. Firma zauważyła, że produkt “jest pierwszą aplikacją zdrowotną w swoim rodzaju, która automatycznie importuje aktualną listę leków klienta, niezależnie od tego, w której aptece je zrealizuje i używa czujników geo-śledzenia do tworzenia niestandardowych przypomnień opartych na lokalizacji, aktywności czy czasie.”

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...