Pobieżne plotki o 12,9-calowym "iPadzie Maxi" który miałby być konkurecją dla ultrabooków

Pobieżne plotki o 12,9-calowym “iPadzie Maxi” który miałby być konkurecją dla ultrabooków

Published by in iPad on Maj 29th, 2013

nowy_iPad

Koreańska strona ETNews.com podała informację, że Apple pracuje nad nowym iPadem z większym wyświetlaczem o wymiarach 12,9 cala, w porównaniu do 9,7-calowego wyświetlacza w aktualnym pełnowymiarowym iPadzie. Większy iPad, którego z całkowitą powagą strona nazywa “iPadem Maxi”, miałby się pojawić w pierwszej połowie 2014 roku i ma na celu konkurować z rynkiem Ultrabooków, jak również zwiększyć użyteczność tych urządzeń jako cyfrowych podręczników.

Choć są użytkownicy którzy chcieliby większego iPada, to jednak preferencje konsumentów z pewnością idą w kierunku mniejszych i bardziej poręcznych urządzeń aniżeli większych ekranów. Chociaż iPad odnotował znaczny sukces, to niektórzy analitycy szacują, że iPad mini zaczął prześcigać swojego większego brata praktycznie zaraz po wprowadzeniu go na rynek pod koniec ubiegłego roku.

ETNews.com nie posiada szczególnych osiągnięć w przeszłości w zakresie plotek o Apple i nie jest ich częstym źródłem. Poprzednie raporty przedstawiały błędne twierdzenia, że iPhone, który ostatecznie został nazwany iPhone 4S pojawi się pod koniec czerwca 2011 roku i że iPhone 5 będzie posiadał obudowę ze stopów metali i pojawi się w czerwcu 2012 roku. Ostatnio strona twierdziła także, że producent ​​sensorów linii papilarnych AuthenTec porzucił swoich obecnych klientów po tym jak został przejęty przez Apple, a firma skupia się nad rozwojem prawdopodobnego czytnika odcisków palców w iPhone’ie 5S.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...