Podręcznik użytkownika Apple Watch już dostępny

Podręcznik użytkownika Apple Watch już dostępny

Apple Watch przewodnik

Apple opublikował na swojej stronie internetowej oficjalny Podręcznik użytkownika Apple Watch (w języku angielskim), zawierający szczegółowe informacje na temat urządzenia z podziałem na kategorie takie jak podstawy, twarze zegarka, Powiadomienia, Spojrzenia, pomiar czasu, wiadomości, cyfrowy ekran dotykowy, mail, rozmowy telefoniczne, Kalendarze i Przypomnienia, zdrowie i fitness, Apple Pay i Passbook, Mapy, Muzyka, Zdjęcia, dostępność i więcej.

Instrukcja zawiera mnóstwo informacji na temat Apple Watch zebrane w jednym miejscu w celu łatwego dostępu i powinien służyć jako cenne źródło informacji dla klientów, którzy wstępnie zamówili Apple Watch lub przymierzają się do jego zakupu. Instrukcja zawiera informacje krok po kroku i wizualizacje różnych tematów od konfiguracji Apple Watch i jego sparowania z iPhone’em do korzystania z aplikacji i śledzenia codziennej aktywności.

WB_leatherLoop

Istnieją również instrukcje dotyczące sposobu usuwania, zmiany i mocowania każdego z rodzajów pasków do zegarka. Apple informuje, że pasków skórzanych nie powinno czyścić się środkami ściernymi, niestrzępiącą się szmatką lekko zwilżoną w słodkiej wodzie, a następnie suszyć powietrzem, podczas gdy inne paski mogą być suszone przy użyciu nie ściernej, niestrzępiącej się szmatki.© 2018 AppleWorld