Polamatic – oficjalna aplikacja Polaroida w końcu w App Store

Polamatic – oficjalna aplikacja Polaroida w końcu w App Store

Published by in Aplikacje on Maj 9th, 2012

Mówiąc o Polaroid, każdy z Was ma zapewne na myśli ten wyjątkowy aparat umożliwiającego niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia. I właśnie ta firma postanowiła w końcu zaprezentować własną aplikację fotograficzną na iPhone’a. 

Aplikacja nazywa się Polamatic i jest bardzo podobna do wielu innych aplikacji fotograficznych tego typu. Pozwala robić zdjęcia, dodawać filtry i ramki, a następnie przesyłać je na Facebooka, Twittera, Flickr, Tumblr lub Instagram. Tyle że klatki zdjęcia, nie są byle jakie bo wyglądają jak z dawnego Polaroidowskiego aparatu.

Polamatic daje możliwość skorzystania z 12 efektów, 12 różnych ramek i co najciekawsze – 12 różnych czcionek, które są wykorzystywane w aplikacji do podpisywania zdjęć. Są one wliczone cenę wyjściową 0,79 EUR. Za dodatkowe 0,79 EUR mamy możliwość dokupienia dwóch dodatkowych kompletów 12 ramek plus za kolejne 0,79 EUR pakiet 12 dodatkowych filtrów.

Nam najbardziej spodobało się pisanie na zdjęciach. Sprzedaż dodatkowych pakietów ramek i efektów też wydaje się dobrym pomysłem bo przecież nie każdy jest z góry do tego zmuszony. Pytanie pozostaje tylko jedno. Czy ta aplikacja nie pojawiła się trochę za późno? Pprzy obecnej konkurencji ze strony darmowych programów tego typu ma nie lada zadanie.

Aplikację możecie pobrać tutaj© 2018 AppleWorld
Loading...