Potencjalne pierwsze zdjęcie obudowy iPhone'a 7 Plus pokazuje podwójną kamerę i Smart Connector

Potencjalne pierwsze zdjęcie obudowy iPhone’a 7 Plus pokazuje podwójną kamerę i Smart Connector

Published by in iPhone on Marzec 15th, 2016

fv_iphone_7_render_top

Pierwsza możliwie prawdziwe zdjęcie iPhone’a 7 Plus pojawiło się na chińskiej stronie internetowej Bastille Post dając bliższe spojrzenie na nadchodzącego smartfona.

Najbardziej zauważalną zmianą jest umieszczenie otworów pod prawdopodobny podwójny obiektyw kamery z wystającą, owalną obudową, w przeciwieństwie do dwóch oddzielnych okrągłych otworów kamer umieszczonych w niektórych renderingach internetowych.

Pogłoski o tym, czy oba smartfony czy też tylko iPhone 7 Plus będzie miał podwójną kamerę są sprzeczne, ale teraz okazuje się, że co najmniej jeden model może mieć zupełnie nowy aparat.

iphone-7-leaked-bastille

Podwójny obiektyw aparatu jest umieszczony obok tylnego mikrofonu i lampy błyskowej LED natomiast paski odpowiedzialne za antenę zostały przeniesiony wzdłuż górnej i dolnej krawędzi smartfona co po raz kolejny potwierdza te wcześniejsze przewidywania.

W dolnej części obudowy iPhone’a 7 Plus pojawiają się trzy kropki, które wydają się być podobne do złącza Smart Connector, nowego interfejsu wprowadzonego w iPadzie Pro, który może przesyłać dane i ładować urządzenie w tym samym czasie w pracy z akcesoriami. Nie wiadomo jednak jak takie złącze mogłoby być użyte w iPhone’ie.

fv_iphone_7_render_top

W oparciu o te przecieki znana z modyfikacji iPhone’ów firma Feld & Volk już przygotowała swoje wersje renderingów, które dają pogląd wyższej jakości jak nowy iPhone będzie wyglądać przyjmując te zdjęcia z przecieków za prawdziwe.

fv_iphone_7_render_bottom

Na podstawie swoich badań, Feld & Volk uważa, że zarówno iPhone 7 i 7 Plus będzie wyposażony w podwójny obiektyw kamery, zaprzeczając kilku innym twierdzeniom, że aparat ten będzie wyjątkowy dla większego iPhone’a 7 Plus. Feld & Volk uważa również, że iPhone 7 będzie miał grubość około 6,1 mm (nie licząc wystającej kamery), znacznie mniej niż iPhone 6s i bliżej grubości aktualnego iPoda touch.

fv_iphone_7_render_side_carbon

Ogólny wygląd i obudowa iPhone’a 7 Plus pokazany na dzisiejszym zdjęciu jest w dużej mierze podobna zarówno do iPhone’a 6 jak i iPhone’a 6S, wykonana z aluminium, z owalnymi przyciskami głośności, przełącznikiem wyciszania i bocznym przyciskiem zasilania.

Na zdjęciu nie widać spodu obudowy, ale wiele doniesień twierdzi, że iPhone 7 będzie pozbawiony gniazda słuchawkowego 3,5 mm, na rzecz złącza Lightning all-in-one łączącego zarówno ładowanie jak i wyjście audio.© 2018 AppleWorld