Producenci chipów do Apple Watch szykują się masowej produkcji

Producenci chipów do Apple Watch szykują się do masowej produkcji

Apple Watch

Dostawcy procesorów do Apple Watch rozpoczęli przygotowania do rozpoczęcia produkcji nowego urządzenia Apple, wynika z nowego raportu Digitimes. Zamówienia chipów szacuje się na około 30 – 40 mln sztuk zaledwie na debiut urządzenia na początku 2015 roku.

Digitimes już wcześniej informował, przed eventem 9 września, że urządzenie było w testowej fazie weryfikacji potrzebnej do wykonania ostatecznych testów produktu przed wprowadzeniem go do masowej produkcji. Wydaje się, że Apple Watch przeszedł ten etap i zaczyna wchodzić do masowej produkcji by móc zadebiutować na początku 2015 roku.

Wiceprezes Apple ds. sprzedaży detalicznej i internetowej, Angela Ahrendts, wcześniej poinformowała, że urządzenie zadebiutuje wiosną 2015 roku, a kilka raportów wskazywało, że Apple celuje w Walentynki 2015 jako potencjalną datę premiery. Ceny Apple Watch mają rozpoczynać się od 350 dolarów za wersję z aluminium, natomiast ceny wersji ze stali nierdzewnej i ze złota mają zaczynać się odpowiednio od 500 do 4 tysięcy dolarów.© 2018 AppleWorld
Loading...