Projekt napoSPY czyli sposób dla tych, którzy często gubią swoje rękawiczki

Projekt napoSPY czyli sposób dla tych, którzy często gubią swoje rękawiczki

Published by in iGadżety on Luty 7th, 2018

W kwietniu zeszłego roku pisaliśmy o wschodzącym projekcie napoSPY i rękawiczkach, które będzie można namierzać za pomocą smartfona. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy w sezonie zimowym kilkukrotnie zmuszeni są do zakupu kolejnych rękawiczek ze względu na zgubienie obecnych.

Twórcy projektu poinformowali dziś o starcie kampanii produktu napoSPY. Zgodnie z założeniami stworzyli już prototyp, o którego komercyjnym sukcesie zadecyduje wynik kampanii, której celem jest zebranie 5000 dolarów. W ciągu kilkunastu godzin na serwisie Kickstarter zebrano blisko 2000 dolarów, a kampania trwa do 8 marca.

napoSPY to aplikacja mobilna, która łączy się z wybranymi modelami rękawiczek napo gloves. Aplikacja na systemy iOS i Android pokazuje aktualną odległość od rękawiczek oraz w przypadku ich zagubienia, zapamiętuje ostatnie znane położenie. Gdy połączona para jest w zasięgu, można zlokalizować ją za pomocą sygnału dźwiękowego uruchamianego z poziomu aplikacji.

Napo gloves to marka łącząca rękawiczki skórzane klasy premium z technologią dotykową, umożliwiającą obsługę ekranów dotykowych urządzeń mobilnych. Marka w swoich kolekcjach oferuje fasony damskie i męskie, które w swojej estetyce podążają za najnowszymi trendami.

Tagi:


© 2018 AppleWorld