Projektant Karl Lagerfeld z niestandardową wersją złotego Apple Watch

Projektant Karl Lagerfeld z niestandardową wersją złotego Apple Watch

złoty Apple Watch

Kilka gwiazd takich jak Katy Perry, Drake i Pharrell Williams zostało dostrzeżonych ze złotym Apple Watch Edition jeszcze przed startem sprzedaży, ale Apple obdarował projektanta Karla Lagerfelda czymś jeszcze bardziej wyjątkowym – niestandardowym złotym zegarkiem ze złotą bransoletą.

Na zdjęciu udostępnionym na Instagramie przez asystenta i ochroniarza Lagerfelda Sebastiena Jondeau, Lagerfeld ma na ręku Apple Watch z żółtego złota w połączeniu z bransoletą także z tego materiału, która jak mówi Jondeau została “specjalnie wykonana” przez Apple.

1st apple watch specially made for KarL !! Amazing !!! Thanks #apple !!!!!! @karllagerfeld

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sebastien Jondeau (@bentoub)


Karl Lagerfeld jest znanym projektantem mody, który oprócz własnego domu mody jest również szefem zarówno Chanel jak i Fendi. Lagerfeld był obecny na pierwszej publicznej prezentacji Apple Watch w paryskim butiku Colette jako ikona stylu i jest na pewno ważnym atutem dla działań marketingowych firmy Apple związanych z Apple Watch.

Choć istnieją bransolety dla srebrnego i szarego modelu Apple Watch ze stali nierdzewnej to firma nie wypuściła takiej bransolety dla modelu Apple Watch Edition, prawdopodobnie ze względu na cenę i samą ilość złota, która byłaby konieczna do takiego paska. Istnienie niestandardowej, złotej bransolety sugeruje jednak, że taki pasek może być udostępniony publicznie w przyszłości.

Stosunkowo niewielka ilość złota wykorzystana w pasku Modern Buckle podnosi cenę Apple Watch Edition z 10 000 dolarów (w wersji ze sportowym paskiem) do 17 000 dolarów, więc cena bransolety z czystego złota podniosłaby jego koszt nawet o 25 000 dolarów.

Prawdopodobnie wraz ze zbliżającą się datą 24 kwietnia i premierą Apple Watch, będziemy mogli zobaczyć go na coraz większej ilości nadgarstków gwiazd i innych projektantów mody. Apple ma nadzieję wykorzystać te znane twarze do przekonania ludzi do zakupu swojego zegarka.© 2018 AppleWorld