Prototyp iPhone'a 4 z 2009 roku pokazał się na aukcji eBay

Prototyp iPhone’a 4 z 2009 roku pokazał się na aukcji eBay

Jak zauważył 9to5Mac, na eBay’u pokazał się unikalny prototyp iPhone’a 4 z własnym systemem diagnostycznym Apple. Model ten posiada inne logo niż to, które znamy z każdego iPhone’a. Telefon jest w pełni funkcjonalny, a aktualna cena to 4 500 dolarów.

Opis aukcji twierdzi, że prototyp iPhone’a ma pojemność 32GB. Panel tylny nie jest przykręcony do korpusu urządzenia, jak w końcowej wersji detalicznej iPhone’a 4. Wykorzystuje również tylny systemem prowadnic, ale sprzedawca zauważa, że są lekko uszkodzone więc panel łatwo spada.

Wszystkie części są oryginalnymi częściami prototypowego iPhone’a z wyjątkiem baterii, którą Apple usunął. Sprzedawca zastąpił ją akumulatorem OEM iPhone’a. Wszystko nadal jednak działa. Prototypy takie jak ten są zazwyczaj wyłączane programowo przez Apple, ale ten jeden, niezależnie od powodu, nadal działa.

Sonny Dickson dostarczył film prezentujący urządzenie i kilka jego funkcji, w tym oprogramowanie i brak śrub na spodzie urządzenia, które są zgodne z niektórymi wcześniejszymi wyciekami prototypów.

Właśnie zauważyliśmy, że aukcja nagle została wycofana.

[contentblock id=1 img=adsense.png]© 2018 AppleWorld