Rozbuduj centrum powiadomień w iOS o dostęp do ulubionych funkcji iPhone'a

Rozbuduj centrum powiadomień w iOS o dostęp do ulubionych funkcji iPhone’a

Istnieje wiele powodów aby lubić iOS 5 w tym za “Centrum powiadomień”, lecz niestety nie jest ono aż tak konfigurowalne jak mogłoby być. Jeśli chcecie wycisnąć z niego więcej mamy dobrą wiadomość: jest naprawdę prosty sposób aby zmienić “Centrum powiadomień” w pasek szybkiego uruchamiania do wszystkich Waszych ulubionych ustawień i kontaktów. I w przeciwieństwie do wielu poprawek “Centrum powiadomień” ta nie wymaga jailbreaka.

Aplikacja o której mowa nazywa się App Switcher i pozwala szybko i łatwo uruchomić ulubione zadanie z samego Centrum powiadomień.

Oto jak to działa. Wszystko co musicie zrobić, to ustawić zadanie do szybkiego uruchamiania, które pozwala na dostęp poprzez pociągnięcie w dół paska “Centrum powiadomień” i wybierając odpowiednie zadanie. Na przykład można skonfigurować szybki dostęp do połączenia się z żoną, wysłania smsa do brata, włączenia funkcji Bluetooth, otwarcia aplikacji lub nawet załadowania strony www.

Po zdefiniowaniu zadań, będą one zawsze wyświetlane jako powiadomienia na liście w “Centrum powiadomień”. Nie ma limitu zadań, które można w ten sposób skonfigurować. W ten sposób możesz uzyskać szybki dostęp do funkcji, których najczęściej używasz, kontaktów z którymi się komunikujesz a wszystko w jednym miejscu.

App Switcher jest już dostępny w iTunes i kosztuje tylko 0,79 euro.© 2018 AppleWorld