Rozgrywający drużyny San Francisco 49ers ukarany grzywną 10 000 dolarów za noszenie słuchawek Beats

Rozgrywający drużyny San Francisco 49ers ukarany grzywną 10 000 dolarów za noszenie słuchawek Beats

Colin Kaepernick_beats

Rozgrywający drużyny San Francisco 49ers, Colin Kaepernick, został ukarany grzywną 10 000 dolarów za noszenie słuchawek Apple Beats by Dre po zakazie nałożonym na graczy w związku z podpisaniem przez NFL ekskluzywnego kontraktu z firmą Bose.

Kaepernick zdecydował się założyć jasnoróżowe słuchawki Beats by Dre w ubiegłą niedzielę po meczu z Chiefs, w związku z akcją “Breast Cancer Awareness” podnoszącą świadomość na temat raka piersi. Kaepernick odmówił odpowiedzi, czy to Beats zapłaci karę, mówiąc: “Mam zamiar pozostawić to bez odpowiedzi.”

Kaepernick, wraz z kilkoma innymi graczami NFL wysokiego szczebla, ma kontrakt reklamowy z Beats. W zeszłym roku, zagrał w popularnej reklamie Beats, w której odcina się od negatywnych komentarzy i antyfanów zakładając słuchawki Beats z redukcją szumów.

Bose i NFL podpisali umowę sponsorską przed rozpoczęciem sezonu, ale w zeszłym tygodniu NFL postanowił zakazać graczom noszenia słuchawek Beats przed kamerami telewizyjnymi, aby wspierać swojego sponsora. Zawodnicy nie mogą nosić ich podczas prowadzenia wywiadów, w trakcie obozów treningowych, sesji treningowych, w dniu meczu, aż do 90 minut po jego zakończeniu.

Tagi:,


© 2018 AppleWorld