Samsung wprowadza na rynek program testowy swoich urządzeń dla użytkowników iPhone'a

Samsung wprowadza na rynek program testowy swoich urządzeń dla użytkowników iPhone’a

Ultimate test drive

Samsung wprowadził na rynek amerykański nową promocję o nazwie Ultimate Test Drive, program stworzony dla obecnych użytkowników iPhone’a, w celu porzucenia swoich urządzeń Apple na rzecz nowych urządzeń Samsunga. Program zbiega się z premierą najnowszych urządzeń firmy Samsung, Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+.

Za jednego dolara, możecie spróbować jednego z naszych najnowszych telefonów Samsung przez 30 dni bez żadnych zobowiązań. W zestawie z telefonem który wybierzesz znajdziesz aktywowaną kartę sim i przewodnik krok po kroku mający pomóc rozpocząć test próbny.

Aby zapisać się na promocję, użytkownik iPhone’a musi odwiedzić stronę SamsungPromotions.com ze swojego urządzenia i wybrać telefon, który chce przetestować. Samsung twierdzi, że promocja jest kompatybilna z dowolnym operatorem w USA.

Po wprowadzeniu na rynek zarówno iPhone’a 6 i 6 Plus, Samsung odnotował znaczny spadek zysków w sprzedaży swoich telefonów po tym jak niektórzy z klientów zdecydowali się przejść z urządzeń firmy Samsung do zaprezentowanych większych urządzeń Apple. Przed iPhone’em 6 i 6 Plus, to rozmiar ekranu był jednym z głównych wyróżników między Samsungiem a smartfonami Apple’a, ale teraz Samsung musi znaleźć inne sposoby na wyróżnienie się od firmy Apple. Do tej pory koreańska firma skupiała się na szybszym ładowaniu i zakrzywionym ekranie S6 Edge. The Ultimate Test Drive to najnowsza próba Samsunga na odzyskanie niektórych klientów.

Swoją drogą dobrze by było gdyby program trafił też do Polski.© 2018 AppleWorld
Loading...