Second Glass – niewidzialna ochrona ekranu iPhone'a od Cellular Line

Second Glass – niewidzialna ochrona ekranu iPhone’a od Cellular Line

Second Glass_Cellular Line

Szukając ochronny dla wyświetlacza swojego smartfona zwracasz uwagę na grubość i funkcjonalność oferowanego produktu? Zależy Ci, aby był on jak najcieńszy i posiadał dodatkowe funkcje? A może poszukujesz czegoś innowacyjnego co zapewni 100% ochronę? Nowość marki Cellular Line z pewnością Cię zaskoczy i od dziś stanie się Twoim faworytem pośród akcesoriów do smartfona. Second Glass to cienka, wykonana z hartowanego szkła szyba, gwarantująca doskonałą ochronę ekranu smartfona.

Second Glass Cellular Line

Co więcej? Po jej zastosowaniu wrażenia dotykowe pozostają takie jak przy oryginalnym wyświetlaczu. Ponadto szyba Second Glass nie wpływa na jasność czy czułość ekranu na dotyk, co jest bardzo istotne przy korzystaniu z smartfona.

Grubość hartowanego szkła, z którego wykonana została szyba Second Glass to zaledwie 0,33 mm,  a twardość według skali Mohsa to 8H. Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego konfrontację szyby Second Glass z  wymagającymi czynnikami zewnętrznymi. Warto zauważyć, że w momencie zniszczenia szybki kawałki szła pozostają przyklejone do specjalnej foli. Dzięki temu nie grożą przypadkowym skaleczeniem i w łatwy sposób można je usunąć odkrywając nienaruszony w żadnym stopniu ekran smartfona.

Produkt Second Glass dostępny jest dla iPhone’a 4, 4S, iPhone’a 5, 5S i 5C.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld