Spotify nie taki drogi, dla inteligentnych

Spotify nie taki drogi, dla inteligentnych

spotify

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że poradnik nie ma na celu oszukiwania firmy Spotify. Jest to błąd zauważony przeze mnie i przed publikacją tego artykułu powiadomię Spotify Poland Sp. z o.o. A teraz przejdźmy do meritum.

Podczas użytkowania spotify zauważyłem coś ciekawego, jak tylko zamykam aplikację bez wchodzenia w nią to “cofa” moje pominięcia piosenek. Może nie brzmi to za jasno ale w punktach poniżej pokażę wam o co chodzi:

Wszystkie Obrazki znajdują się w galerii pod punktami. Proszę zwróć uwagę na godzinę, jaka jest wyświetlana, jest to jeden z dowodów na to, że ten sposób działa. A jak nie wierzysz to sprawdź sam.

  1. Włączamy naszą aplikację jak zawsze i zaczynamy słuchać muzyki.
  2. Klikamy przycisk HOME aby wrócić do ekranu głównego (aplikacja działa w tle).
  3. Przewijamy muzykę do momentu, kiedy nasze iUrządzenie nie zareaguje na klikanie strzałki sytuację widać na Obrazku nr 1. i 2. To jest moment kiedy spotify zablokował możliwość pomijania utworów i gdybyśmy mieli włączoną aplikację to wyświetliłby się komunikat, który można zobaczyć na Obrazku nr 9.
  4. Następnie przyciskamy kilkukrotnie przycisk HOME, na skutek tego działania powinniśmy znaleźć się w menadżerze aktywnych aplikacji (Obrazek nr 3.).
  5. Kiedy już widzimy naszą aplikację, to musimy ją zamknąć i powrócić do ekranu głównego.
  6. Włączamy naszą aplikację i możemy pominąć następne kilka utworów, pomijanie utworów widać na Obrazkach nr 5 ,6 ,7 , 8.
Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...