Sprawdźcie, w jaki sposób były pracownik Apple ogłosił narodziny syna

Sprawdźcie, w jaki sposób były pracownik Apple ogłosił narodziny syna

Hello Baby

Jak można świętować przyjście na świat nowego członka rodziny? Jeśli jesteś super fanem Apple i byłym kierownikiem ds. szkoleń dla zespołu Apple Store Online jak Andreas Kleinke odpowiedź jest prosta. Ogłosić to w ten sam sposób, jak Apple przedstawia swoje nowe produkty.

Zastosowując minimalistyczny design Apple, Kleinke stworzył stronę internetową dla swojego nowego syna Jonatana, opisując go jako “20-calową obudowę unibody”, “dziesięć starannie wyrównanych palców” i “maksimum głośności aż do 120 dB. “. Strona stwierdza, że ​​tryb uśpienia rodzica jest domyślnie wyłączony, a “bełkot” zainstalowany jest jako wstępny język, choć dodatkowe pakiety językowe także są dostępne.

Kleinke mówi, że wpadł na ten pomysł, gdy był w Kalifornii w grudniu ubiegłego roku. “Dopiero co dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami. Zatrzymaliśmy się w firmowym sklepie Apple w Cupertino, i zobaczyłem niemowlaka z napisem na ubranku “Brand new mini” wyjaśnia. Tak rozpoczęła się burza mózgu Kleinke, który czym bardziej zbliżał termin pojawienia się swojego dziecka, tym bardziej myślał o tym, jak najlepiej przekazać tą wiadomość znajomym i rodzinie.

I tak oto powstała strona, którą w całości zobaczyć możecie pod adresem Jonathanhenry.de. Strona ze względu na spore zainteresowanie bywa przeciążona, ale próbujcie.

site-640x1662© 2018 AppleWorld