Statyw Makayama Movie Mount dla iPada 2

Statyw Makayama Movie Mount dla iPada 2


Aparat wbudowany w iPhone’a jest jednym z najbardziej popularnych na świecie. Nieco gorzej wypada jednak aparat w iPadzie 2. Jest używany znacznie rzadziej ze względu na słabą jakość zdjęć i nieporęczność w obsłudze. Firma Makayama, twórcy aplikacji mobilnych i oprogramowania, wydała Movie Mount, nowe akcesorium do iPada 2, które poprawia sposób nagrania filmu czy zrobienia zdjęcia z iPadem 2.

Movie Mount jest zestawem, który pozwala na znaczne poprawienie nagrywania wideo na iPada 2 Apple. W skład zestawu wchodzi trójnóg, obiektyw szerokokątny, teleobiektyw, wizjer optyczny, mikrofon i dodatkowe światło. Mount Movie to również bezpłatna aplikacja dostępna w iTunes, która pozwoli iPadowi 2 do ręcznego sterowania nagrywaniem wideo. Aplikacja nie jest jednak niezbędna do korzystania z samego zestawu.

Poniżej demo film prezentujący Movie Mount

Movie Mount będzie sprzedawany tylko za pośrednictwem strony internetowej Makayama. Zamówienia za 69,95 dolarów można już składać, choć dostawy rozpoczną się od października. Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu.© 2018 AppleWorld