Steve Jobs przed śmiercią nadzorował plany rozwoju na najbliższe cztery lata

Steve Jobs przed śmiercią nadzorował plany rozwoju na najbliższe cztery lata

Steve Jobs odszedł, ale jego wiedza pozostanie, bo nie może zaniknąć. Jego wpływ na Apple będzie odczuwalny w nadchodzących latach, głównie dzięki faktowi, że przed śmiercią osobiście nadzorował plany rozwojowe na najbliższe cztery lata.

Daily Mail informuje:

“Steve nadzorował rozwój opóźnionego projektu iCloud, który pozwoli użytkownikom Apple przechowywać muzykę, zdjęcia i inne dokumenty. Dopracowywał zaktualizowane wersje iPod’a, iPad’a, iPhone’a i MacBook’a zapewniając, że na conajmniej cztery lata warto tym produktom poświęcić najwięcej firmowego czasu.”

Jobs znany był z tego, że mocno angażował się w każdy szczegół Apple w czasie pełnienia funkcji dyrektora generalnego firmy. Nadal pozostał zaangażowany w decyzje związane z produktami, podczas pobytu na zwolnieniu lekarskim przed jego rezygnacją. Nawet specjalnie wrócił ze zwolnienia lekarskiego na premierę iPada 2 w marcu tego roku.

Obecny zespół wykonawczy Apple był podobno starannie dobrany przez Jobsa na przestrzeni lat. Obecny CEO Tim Cook współpracował z Jobsem przez 14 lat przed objęciem stanowiska prezesa, po rezygnacji Steve’a w sierpniu 2011 roku.

Według doniesień, Jobs ściśle nadzorował rozwój następnej generacji iPhone’a nawet wtedy, gdy 4S był już w planach wydania w październiku. Na inne przyszłe produkty, takie jak nowa generacja iPada i nowe modele Maca, Jobs prawie na pewno miał też bezpośredni wpływ. Duże firmy jak Apple są zwykle pracują i testują nowe produkty już na rok przed publicznym ogłoszeniem.

W rentownej firmie, Apple będzie dobrze w nadchodzących latach. Jobs był wizjonerem i liderem zatrudnionym do prowadzenia firmy Apple, by móc dzielić się swoją pasją i wizją.

Czego w Jobs’ie nie da się zastąpić nikim? Jego znaną dbałość o szczegóły, odmowę na tkwienie w niezmiennym stanie rzeczy, skryty charakter i moc, aby tworzyć produkty, które będą inspiracją dla Apple jak i jego fanów.

Tagi:


© 2018 AppleWorld