Te zdjęcia iPhone'a 6 pochodzą podobno z fabryki Foxconn

Te zdjęcia iPhone’a 6 pochodzą podobno z fabryki Foxconn

Published by in iPhone on Marzec 31st, 2014

iphone 6-03

Zestaw zdjęć zamieszczonych na stronie chińskiego mikrobloga Weibo może przedstawiać iPhone 6 w fazie rozwoju w Foxconn. Mówi się, że zdjęcia pochodzą bezpośrednio od partnerów produkcyjnych Apple, a pokazują iPhone’a w smukłej obudowie, z zaokrąglonymi rogami i lekko wystającym obiektywem aparatu, podobnie jak kamera w iPodzie Touch. Urządzenie wydaje się być wyższe i potencjalnie szersze niż istniejący iPhone 5S.

iphone 6-01

Sam wygląd urządzenia jest potencjalnie zgodny z niektórymi przeciekami faktów na temat iPhone’a 6, w tym o cieńszym urządzeniu, choć jakość zdjęć sprawia, że trudno jest określić prawdziwość iPhone’a na zdjęciu.

Sam tekst też jest nieczytelny i trudno zobaczyć lampę błyskową telefonu, aby móc porównać je z informacjami z przecieków. Wydaje się jednak, że ma zaokrąglony kształt. Apple wprowadził ulepszoną podwójną lampę błyskową True Tone LED w owalnym kształcie w iPhone’ie 5S i jest mało prawdopodobne, aby odstąpił od tego projektu w następnym iPhone’ie.

iphone 6-03

Jedno ze zdjęć przedstawia również schemat urządzenia, ale nie wydaje się, aby wskazywał on rozmiary urządzenia. Mówi się, że następny Apple ma posiadać dwa rozmiary wyświetlacza, jeden około 4,7 cala, a drugi około 5,5 cala.

iphone 6-02

Przód urządzenia nie jest widoczny, ale pogłoski mówią, że wyświetlacz iPhone’a 6 może mieć konstrukcję wyświetlacza od krawędzi do krawędzi, która wyeliminuje ramki ekranu. Nadchodzący iPhone 6, który może ale nie musi być przedstawiony na tych zdjęciach, ma mieć także ulepszony procesor i ulepszony aparat.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld