Tegoroczny flagowy iPhone może nazywać się iPhone 11 Pro

Tegoroczny flagowy iPhone może nazywać się iPhone 11 Pro

Published by in iPhone on 10 sierpnia, 2019

Powszechnie oczekuje się, że Apple wypuści jesienią trzy nowe iPhone’y, a anonimowe konto na Twitterze ze sprawdzoną historią sugeruje, że co najmniej jeden z modeli będzie miał w nazwie „Pro”, na przykład „iPhone 11 Pro”.

Tweet pochodzi z tajemniczego konta o nazwie CoinX, które dokładnie ujawniło kilka szczegółów na temat nadchodzących produktów Apple w ciągu ostatniego roku w tym jak pierwsze nazwy iPhone’a XS, iPhone’a XS Max i iPhone’a XR, usunięcie gniazda słuchawkowego w modelach iPada Pro z 2018 i wiele innych.

W tym przypadku CoinX umieścił tweety jako pytanie retoryczne, ale konto ma jak dotąd doskonałe wyniki ze wszystkimi swoimi przeciekami:

Może to oznaczać, że w skład tegorocznych iPhone’ów wejdą iPhone 11 i iPhone 11 Pro, a być może iPhone 11R, ale tej nazwy nadal nie jesteśmy pewni.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje w przyszłym miesiącu trzy nowe iPhone’y, w tym dwa wyższej klasy modele OLED o przekątnej 5,8 cala i 6,5 cala oraz jeden niższy model LCD o przekątnej 6,1 cala. Plotki mówią o tylnych aparatach z potrójnym obiektywem w wyższych modelach, większych akumulatorach, dwukierunkowym ładowaniu dla AirPods i wielu innych.


© 2019 AppleWorld