Tim Cook gratuluje 2018 zwycięzcom iPhone Photography Award

Tim Cook gratuluje 2018 zwycięzcom iPhone Photography Award

Co roku, iPhone Photography Awards (IPPA) wybiera najlepsze zdjęcia zrobione za pomocą iPhone’a w ciągu roku. Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni wczoraj, a zwycięskie zdjęcia zostały wybrane spośród tysięcy zgłoszeń złożonych przez fotografów iPhone’a z ponad 140 krajów.

Nagroda “Grand Prize Photographer of the Year” została przyznana Jashimowi Salamowi, który zgłosił fotografię zatytułowaną “Displaced” zrobioną w Bangladeszu.

Nagrodę za pierwsze miejsce otrzymał Alexandre Weber za zdjęcie kobiety w kolorowej spódnicy w Salvador de Bahia w Brazylii, a drugie miejsce Huapeng Zhao za zdjęcie chłopca z rybą.

Oprócz ogólnych zwycięzców, IPPA wybiera również zwycięskie fotografie z wielu kategorii, które obejmują abstrakcję, zwierzęta, architekturę, dzieci, kwiaty, krajobraz, styl życia, naturę, wydarzenia, panoramę, ludzi, portret, seria, martwą naturę , zachód słońca, podróże i drzewa.

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, pogratulował dziś na Twitterze wszystkim zwycięzcom.

Telefony Apple to popularne narzędzia fotograficzne, a Apple prowadzi od dawna kampanię reklamową “Shot on iPhone”, w której prezentowane są zdjęcia i filmy nagrane za pomocą iPhone’a. Zdjęcia nagrodzone nagrodą IPPA zostały zrobione przy użyciu szeregu urządzeń od iPhone’a 5 do iPhone’a X.

Tagi:


© 2019 AppleWorld