Tim Cook upamiętnia czwartą rocznicę śmierci Steve'a Jobs'a

Tim Cook upamiętnia czwartą rocznicę śmierci Steve’a Jobs’a

stevejobs1

Prezes Apple Tim Cook wysłał dziś wewnętrzny e-mail do pracowników z okazji czwartej rocznicy śmierci współzałożyciela i byłego dyrektora generalnego Apple Steve’a Jobsa, który zmarł 5 października 2011 po długiej chorobie.

Cook opisał Steve’a jako “genialną osobę” zachęcającą pracowników Apple i ich współpracowników o to “co naprawdę lubią” i przypominał swoim pracownikom o ich “przywilejach i odpowiedzialności” w pracy, którą “tak bardzo kochał”.

Cook zastąpił Jobsa na stanowisku CEO firmy Apple w dniu 24 sierpnia 2011 roku i wprowadził iPhone’a 4S, równolegle z premierą iOS 5 i iCloud, na dzień przed śmiercią Jobsa. To już kolejny rok, kiedy Tim Cook upamiętnia śmierć Steve’a w ciągu ostatnich trzech lat.

 

 

Jobs założył Apple wraz ze Steve’em Wozniakiem i Ronaldem Waynem w 1976 roku, ale został wyrzucony z firmy w 1985. W roku 1997 powrócił do firmy jako dyrektor generalny i pozostał w niej aż do śmierci w 2011 roku nadzorując wprowadzenie kultowych produktów takich jak iMac , iPod, iPhone i iPad.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...