To etui na iPhone'a pomoże Ci zmierzyć świat

To etui na iPhone’a pomoże Ci zmierzyć świat

Published by in iGadżety on Maj 1st, 2012

Kiedy ktoś mówi: “Rzeczywistość rozszerzona”, zaczynamy myśleć o wielkich projektach. Każdy przywołuje wtedy film “Raport mniejszości”, a większość zaczyna mówić o latających samochodach. Ale co, jeśli zaczęliśmy od czegoś mniejszego? Porozmawiajmy o iTapemeasure.

iTapemeasure to etui na telefon iPhone 4 i 4S, który ma wbudowaną, wysuwaną taśmę pomiarową. Rozwijana z etui taśma wysyła do iPhone’a informacje o tym jak daleko została rozwinięta. Załączona aplikacja nie tylko śledzi automatycznie te informacje, ale pozwala również na wizualizację do mierzonych przedmiotów. Zrób zdjęcie stołu, a następnie za pomocą aplikacji nałóż istotne wymiary. To pomoże Ci przechować informacje o przestrzeni, w której masz zamiar pracować. Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub remontu, to etui nabierze zupełnie innego znaczenia.

Projekt na stronie Kickstarter dopiero się rozpoczął, więc jest jeszcze sporo czasu do uzbierania potrzebnej sumy.Autorzy potrzebują 13 500 dolarów, aby móc rozpocząć produkcję. Jeśli chcecie ich wspomóc zapewniając sobie własny iTapemeasure, będziecie potrzebować  160 dolarów za jedno etui wysłane do Polski. Myślicie że pomysł ma szansę powodzenia?© 2019 AppleWorld