Twórca Auxo pokazuje rewelacyjną koncepcję przełączania aplikacji dla iPhone'a

Twórca Auxo pokazuje rewelacyjną koncepcję przełączania aplikacji dla iPhone’a

Published by in iPhone on Luty 18th, 2013

iOS jailbreak

Auxo to wspaniały przełącznik aplikacji, który stał się dodatkiem “must have” dla wszystkich posiadaczy jailbreaka na iPhone’ie odkąd pojawił się w Cydii w grudniu. Ale wydaje się, że jego twórcy mają mnóstwo innych pomysłów w zanadrzu, jeśli chodzi o poprawę wielozadaniowości w iOS.

Opublikowali dziś oni nową koncepcję przełączania aplikacji w iPhone’ie, która jest zupełnie inna niż ta, który wszyscy znamy z naszych urządzeń. Obejrzyjcie film poniżej.

W najnowszej koncepcji, przełącznik aplikacji nie pojawia się u dołu ekranu, jak to jest teraz. Zamiast tego wyciąga się go w górę, przesuwając palcem i dzieląc używaną aplikację na pół. Tym ruchem na środku ekranu wyświetla nam się lista uruchomionych aplikacji.  Następnie przesuwając w lewo lub w prawo możemy zobaczyć wybór przełączników danej aplikacji i przycisków kontroli. To brzmi dziwnie, ale wygląda dość niesamowicie.

Nie wiadomo, czy nowy pomysł, który jeszcze nie ma nazwy, zmieni się w kolejny dodatek do jailbreaka tak jak Auxo. Jednak jeśli otrzyma sporo pozytywnych opinii to twórcy na pewno to rozważą.

Co sądzicie o takiej koncepcji?

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld