Twórcy naklejek na Mac zadowoleni z ogromnego skoku sprzedaży po reklamie Apple "Stickers"

Twórcy naklejek na Mac zadowoleni z ogromnego skoku sprzedaży po reklamie Apple “Stickers”

Published by in Mac on Sierpień 1st, 2014

Naklejki Mac

Apple oddał twórcom kalkomanii i naklejek ogromną przysługę swoją niedawną reklamą MacBook’a Air “Stickers”, pokazując na jak wiele sposobów użytkownicy decydują się dostosować ich notebooki Apple.

Twórcy naklejek w następstwie reklamy rzeczywiście otrzymali ogromny napływ nowych odwiedzających, a sama sprzedaż naklejek w niektórych przypadkach wzrosła czterokrotnie. Dla przykładu, serwis Geeky Decals poinformował, że sprzedawał około 8-10 naklejek dziennie przed reklamą, a teraz sprzedaje między 40 a 50 na dzień. Strona zauważyła również masowy napływ nowych unikalnych użytkowników i odsłon.

1406695611-DecalGuruUniqueVisitors-640x288

Chociaż liczby te prawdopodobnie ustatkują się i wrócą do normalnego poziomu po tym jak reklama przestanie być emitowana, to z pewnością jest to cenne przypomnienie jak duży wpływ ma Apple – nie tylko na własną działalność i bezpośrednich klientów, ale również liczne firmy, które opierają się na Apple dla swojego utrzymania.

Jeśli jeszcze nie widzieliście reklamy “Stickers” to musicie czym prędzej to nadrobić. Może i Was zarazi ta naklejkowa moda. Ja jestem na tak.© 2018 AppleWorld