Ultra-cienki, 12-calowy MacBook Air ma wejść do masowej produkcji na początku 2015 roku

Ultra-cienki, 12-calowy MacBook Air ma wejść do masowej produkcji na początku 2015 roku

Published by in Mac on Grudzień 22nd, 2014

12-calowy MacBook Air

Powszechnie oczekuje się, że 12-calowy MacBook Air i Apple Watch wejdzie do masowej produkcji w 2015 roku Dziś Digitimes donosi, że partnerzy z łańcucha dostaw przyspieszyli produkcję komponentów dla obu tych produktów. Źródła łańcucha dostaw zauważają, że 12-calowy MacBook Air ma posiadać procesor Intel Broadwell i nową, ultra-cienką konstrukcję. Oczekuje się, że nowy notebook będzie dostępny w ograniczonej podaży, ze względu na wydajność produkcji komponentów i będzie produkowany głównie przez Quanta Computer.

Informacja o 12-calowym MacBook’u Air dostarczona dziś przez DigiTimes jest zgodna z poprzednimi doniesieniami twierdzącymi, że Apple opracowuje podobno kompletnie nową formę komputera, pozbawionego gładzika i wentylatora chłodzącego układ w laptopie. Intel zaprezentował swoje nowe procesory o ultra małej mocy Broadwell Core M w listopadzie i to prawdopodobnie właśnie one zasilą 12-calowego MacBook’a Air.

Oprócz ultra-smukłej obudowy i nowego procesora, Apple być może zaoferuje również w 12-calowym MacBook’u Air także więcej wersji kolorystycznych. Oprócz tradycyjnego srebrnego, byłby to także złoty i  szary.© 2018 AppleWorld
Loading...