W Chinach już można kupić iPhone'a SE

W Chinach już można kupić iPhone’a SE

Published by in iPhone on Marzec 14th, 2016

se5

IPhone SE nie jest jeszcze oficjalnym produktem firmy Apple, ale jeśli macie kogoś znajomego w Shenzhen w Chinach, to możecie dostać w swoje ręce nowego, 4-calowego iPhone’a, który wygląda jak dziecko miłości iPhone’a 6 i iPhone’a 5S.

Małe sklepy w cieszącym się złą sławą centrum handlowym Huaqiangbei sprzedają już coś, co jest bardzo bliskie prawdziwego iPhone’a SE. Na nowym filmie chińska YouTuberka pokazuje, jak łatwo jest poruszać się po korytarzach “Krzemowej Doliny” Chin i kupić nowego iPhone’a, zanim jeszcze został zaprezentowany.

“IPhone SE” jest oczywiście fałszywy. Sprzedawcy nigdy nie włączają urządzenia, ale kilka rażących błędów w wyglądzie sprawia, że jest oczywistym fakt, że to nic więcej niż klon iPhone’a. Gniazdo słuchawkowe jest większe niż to w iPhone’ie 5S i iPhone’ie 6. Jest ono także bardziej wpuszczone. Port Lightning jest również wgłębiony w przeciwieństwie do iPhone’a 6 i iPhone’a 5S.

se4-780x540

Wyświetlacz również nie wygląda dobrze. Nie jest zaokrąglony przy bokach obudowy jak w iPhone’ie 6 – tylko jest płaski. Wyglada tak, jakby ktoś umieścił iPhone’a 5s w obudowie niewiadomego pochodzenia, która wygląda całkiem blisko tego co mówiły pogłoski.

Chińscy producenci bardzo często podejmują się podrabiania nowych urządzeń Apple. W ubiegłym roku na targach CES, można było kupić podróbkę “Apple Watch” zanim jeszcze Apple oficjalnie rozpoczął ich sprzedaż.

Tagi:


© 2018 AppleWorld